Hakkımızda

Osmaniye’de 1992 yılında Mehmet ve Sedat Güler kardeşlerin müteşebbis ruhu ile şahıs firması olarak mobilya imalatına başlangıç yapan firmamız, 2007 yılında Gülerset Mobilya Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi ünvanı ile aile şirketi haline gelmiştir. Gülerset 2011 yılında Venatto markasını tescil ettirerek, ürünlerini bu isimle piyasaya sürmüştür.
Şirketimiz, Osmaniye D-400 karayolu üzerinde 10.000 m² kapalı alanda 60 çalışanımızla üretimini yaptığımız mobilya ürünlerinde kullandığımız yüksek kalite hammadde ve yarımamül yelpazesinde ülkemizin öncü markaları arasında olup, kaliteden taviz vermeden, estetik ve modern görünümüyle kolay kullanım koşullarına sahip tüketici tercihlerini benimseyen ve hayatımızı kolaylaştıran fonksiyonel modelleriyle gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarlarda tercih sebebi olmuştur.


Bu zamana kadar yurtiçi ve yurtdışında katılmış olduğumuz fuarlar ve yılların tecrübeleriyle müşteri portföyünü sürekli gelişime açık tutan firmamız yurtiçinde 200’e yakın müşteriye hizmet vermekte, yurtdışında Pazar görüşmelerini sürdürmeye devam etmektedir.
Firmamız, tüketicilerin kolaylıkla ulaşabileceği pazarımızın da açık olması sebebiyle geleceğe sürekli yatırım yapmakta ve sektörün içerisinde yükselen bir trendle parlayan yıldızı olmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir.


Venatto’nun üretim bandında yer alan makine parkımız Alman ve İtalyan menşeili olup son teknoloji sistemlere sahiptir. Üretimimizin her aşamasında teknolojinin en üst düzeyinde bir kullanım öngörülmekte, ayrıca ISO 9001 Kalite Belgesi, YSE ve HYB belgeleriyle desteklenmektedir.


Aynı zamanda tüm çalışanların kalite sistem çalışmalarına katılımının sağlandığı “kalite” odaklı iş ve kişisel eğitim faaliyetleriyle niteliklerini geliştirdikleri bir zemin sunmanın önemini kavramış ve buna süreklilik kazandırmıştır.
Venatto ARGE tasarım ekibiyle siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin modası kavramına da yeni değerler yüklemekle beraber modüler mobilya pazarına ait olmak üzere her yıl yeni koleksiyon hazırlayıp sizlerin beğenisine sunmaktadır.
Firma olarak hedefimiz: dünyanın saygın mobilya markalarının içerisinde ülkemizi başarı ile temsil etmektir.

Çevre Politikamız

Çevre mevzuat şartlarını yerine getireceğimiz,
Uyulacak standartların gelişimini ve değişimini sürekli takip ederek kendimizi geliştireceğimizi,
Çevre koruma performansımızı sürekli iyileştireceğimizi,
Çalışanlarımızı ürettikleri evsel ve büro tipi atıklar konusunda bilinçlendirerek,
Çevre duyarlılığını geliştirmek için tedbirler alacağımızı, Tedarikçilerimizi çevre bilincine teşvik edeceğimizi,
Enerji, su, hammadde ve diğer doğal kaynaklarımızı verimli kullanacağımızı,
Atıklarımıza kaynağında azalma, mümkünse yeniden kullanım,
Geri kazanım, arıtım vb. yönlemler uygulayarak kirliliğin önlenmesini sağlayacağız.